УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 9 на 2019-2020 роки
 • Проект статуту відповідальних співвласників багатоквартирних будинків житлового комплексу «Чайка»
 • Основні положення взаємин співвласників багатоквартирних будинків і управителів у ЖК "Чайка"

  Нарешті в Україні прийняті законодавчі акти, які унормовують взаємовідносини між управителем та споживачами житлових послуг. Робота управителя стає більш прозорою і підзвітною жителям багатоквартирних будинків. 
 • Організація проведення капітального ремонту у багатоквартирному будинку

  В Україні майже чотири роки діє закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», згідно з яким власники квартир набули права співвласників будинку. Відповідно до статті 7 цього закону, співвласники зобов’язан забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.
 • Чому ламається ліфт?

  Якщо ліфт виходить з ладу, «значить - це кому не будь потрібно». (с) Здавалося б, у першу чергу не зацікавлені у поломці ліфту жителі, які ним користуються. Але хто ж насправді їх ламає: забруднює, перевантажує, неправильно експлуатує, вчиняє акти вандалізму? Невже якісь невідомі зайди? Ні, свої люди.
 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.
 • Уточнений перелік послуг з управління багатоквартирним будинком

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, у яких законодавець визначив складові послуги з управління багатоповерховим будинком, Управитель приводить у відповідність перелік послуг з управління багатоквартирним будинком шляхом виключення з нього послуг, що не входять до компетенції управителя.
 • Житлові і комунальні послуги

  Новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги» розмежовує поняття житлової та комунальної послуги.
 • ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «ЧАЙКА»

   

  З 07 травня 2017 року ціни/тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового комплексу «ЧАЙКА» є незмінними. Протягом 2017-2018 років в Україні прийнята низка правових актів, які є обов’язковими до виконання для всіх суб’єктів господарювання в країні. Їх прийняття зумовило зростання виробничих витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
 • Капітальний ремонт у багатоквартирних будинках

  У серпні поточного року ЖК “Чайка” буде святкувати 13 річницю свого існування. На теперішній час вік окремих багатоквартирних будинків у комплексі сягнув за 10 років. Зрозуміло, що окремі конструктивні елементи та обладнання багатоквартирних будинків будуть потребувати або вже потребують капітального ремонту.
 • Відповідь НАК "Нафтогаз України" ТОВ "Зараз-1" щодо забезпечення постачання природного газу на період червень-жовтень 2018 року.
 • Порядок і правила проведення ремонту квартир в ЖК "Чайка"
 • ПРАВИЛА експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків

  Діти до 7 років повинні знаходитись на майданчику в супроводі та під наглядом дорослих (батьків, вихователів тощо). Перед використанням ігрового обладнання переконайтесь у його безпеці, справності та відсутності сторонніх предметів.
 • Що потрібно зробити при залитті квартири?

  Прорив систем гарячого і холодного водопостачання, опалення, каналізаційних магістралей, залив помешкання з квартири поверхом вище або з даху – типова ситуація для жителів багатоповерхових багатоквартирних будинків.
 • Шість непереконливих відмовок «чому я не зміг своєчасно сплатити за житлово-комунальні послуги»

  Частина жителів ЖК «Чайка» не сплачує вчасно за житлово-комунальні послуги, надаючи, м’яко кажучи, непереконливі пояснення. Ось топ-6 відмовок недбалих боржників і аргументи, які розбивають ці пояснення
 • Як переукласти договір з Київенерго без виснажливих черг

  Переукладання договорів з Київенерго про постачання електроенергії зіштовхується з однією проблемою. Черги. Великі черги. Жителі ЖК «Чайка» скаржаться, що не можуть проводити весь день в центрах обслуговування клієнтів Київенерго. І це можна зрозуміти: робота, справи, діти… Однак мало хто знає, що можна записатися на відвідування центру обслуговування клієнтів Київенерго у зручний час.
 • Про законність скління лоджій та балконів у ЖК «Чайка»

  Скління лоджії та балкону на думку більшості жителів міст (у т.ч. ЖК «Чайка») не є складною маніпуляцією. Багато законослухняних громадян навіть не замислюється над тим, чи потрібно взагалі узгоджувати скління лоджії/балкону. Разом з цим, варто зазначити, що в українському законодавстві не існує чіткої нормативної бази, яка б однозначно регулювала процедуру скління.
 • Поточний ремонт VS капітальний ремонт багатоквартирного будинку

  Серед населення України переважає думка, що сплачуючи за послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкової території, жителі тим самим сплачують і за увесь ремонт будинків. А значить управляюча компанія зобов’язана проводити й капітальний ремонт. Проте це помилкове уявлення, адже до складу тарифу на послуги з утримання будинків не входить виконання капітального ремонту.
 • Що можна викидати в сміттєві контейнери?

  Існує думка, що в стандартні сміттєві контейнери можна викидати будь-яке сміття, аби воно було невеликих розмірів. Це помилкове твердження.
 • Чому важливо своєчасно укладати договір з управляючою компанією?

  Кожний, в кого немає автомобіля, мріє його купити, і кожний, в кого є автомобіль, мріє його продати (с). Десь приблизно так можна описати і куплю-продаж нерухомості. Адже завжди є щасливий новий власник і не менш задоволений колишній власник квартири.
 • Власник квартири і співвласник багатоквартирного будинку

  Відносини з реалізації права власності у багатоквартирних будинках регулюються Конституцією України, Законом України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” від 14 травня 2015 року № 417-VIII, іншими законами України та нормативно-правовими актами.
 • Житлово-комунальні послуги відповідно до законодавства України

  ЗАКОН УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги від 24 червня 2004 року № 1875-IV зазначає, що житлово-комунальні послуги – це результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил.
 • Порядок формування та затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги

  Порядок формування тарифів на кожний вид житлово-комунальних послуг другої групи (див. статтю про Житлово-комунальні послуги відповідно до вимог законів України) визначає Кабінет Міністрів України.
 • Хто такий УПРАВИТЕЛЬ?

  Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV УПРАВИТЕЛЬ - особа, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд (далі - управління будинком) і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору.
 • Що таке УПРАВЛІННЯ будинком?

  Відповідно до положень чинної редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV поняття «управління будинком» розкривається у визначенні поняття «управитель» - це особа, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд (далі - управління будинком) і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору».
 • ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗМІНИ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ, СПОРУД  ТА ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ «ЧАЙКА»

  З 05 вересня 2014 року по 06 травня 2017 року тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового комплексу «ЧАЙКА» фактично НЕ ПЕРЕГЛЯДАЛИСЯ. За цей час відбулося значне зростання виробничих витрат на послуги через зростання цін на електроенергію, пальне, підвищення рівня інфляції разом із зростанням споживчих цін на товари та послуги
 • Хто затверджує тарифи на послуги з утримання багатоквартирного будинку?

  Держпродспоживслужба нагадує про необхідність затвердження тарифів на послуги з утримання будинків органами місцевого самоврядування
 • Як підрахувати спожиту електроенергію в електролічильнику Меркурій 206 PLNO

  Для багатьох споживачів електронні електролічильники занадто складні і не зрозумілі. Замість того, щоб показувати скільки «нагоріло», вони видають цілий комплекс параметрів. Що і як рахувати, розбираємося на прикладі електролічильника Меркурій 206 PLNO.
 • Юристи "на службі" боржників

  Управителю приємно відчувати свою значимість. Ми не тільки виконуємо свої звичайні функції управляючої компанії та надаємо роботу десяткам спеціалістів, але ще й опосередковано утримуємо… юридичні фірми. 
 • Роз’яснення про розрахунки оплати спожитої теплової енергії

  Управляюча компанія надає роз’яснення про розрахунки оплати спожитої у будинках житлового комплексу «Чайка» теплової енергії.
 • Чому не працює вентиляція?

  Часто до управляючих компаній звертаються стурбовані жителі зі скаргами на погану роботу вентиляційної системи або взагалі на відсутність вентиляції у квартирі. При перевірці не знаходять жодних порушень: ні природних, ні будівельних засмічень.  А вентиляції у квартирі як не було, так і нема.
 • Голуби - друзі чи рознощики інфекцій?

  Взаємини між людиною і голубом – складні. Частина людей називає їх не інакше як "літаючими щурами" і рознощиками інфекції.  Проблема птахів, що живуть поруч з людиною, виникає тоді, коли у них є доступна, постійна кормова база, що дозволяє їм розмножуватися у величезних кількостях.
 • Що не можна змивати в унітаз

  Не відкриємо для багатьох америку, але змивати в каналізацію можна далеко не все, що хочеться. Навіть звичайний туалетний папір розщеплюється за допомогою ферментів, що розкладають целюлозу, лише в очисних спорудах.
 • За що платити ЖЕКу?

  Повне обслуговування будинку непроста і відповідальна справа, хоча і не дуже помітна. Коли чисто і все працює спокусливо думати, що так воно відбувається само собою. Але ж ні, це щоденна, а в деяких випадках і цілодобова, кропітка робота, яка інколи й не помітна. Мабуть звідси іноді виникають питання: За що платити управляючій компанії? На що витрачаються наші гроші?
 • ПІДІГРІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ

  Значне підвищення ціни гарячої води призвело до суттєвого зменшення її споживання із системи ГВП будинку. Частина споживачів переорієнтувалася на підігрів води бойлерами. Таке рішення приймалося одноосібно кожним власником без врахування інтересів всіх співвласників будинку.
 • Про гаряче водопостачання у ЖК "Чайка”

  Чим більше жителів відмовляється від використання централізованого гарячого водопостачання, тим дорожче стає нагрів води для споживачів.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10