УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Про хід укладання додаткових угод

Шановний власнику!

Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.

У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, а також враховуючи економічну ситуацію, що склалась на даний момент, Управителем було підготовлено та направлено на підписання усім Співвласникам багатоквартирних будинків ЖК «ЧАЙКА» додаткові угоди до діючих договорів.

Даними додатковими угодами управляючі компанії:

1. Приводять у відповідність до чинного законодавства України перелік послуг з управління багатоквартирним будинком шляхом виключення з них послуг, що не входять до компетенції управителя, відповідно до статті 5 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

2. Перерозподіляють витрати у структурі затвердженого тарифу з урахуванням фактичної вартості наданих послуг.

Якщо провести порівняння умов пункту 1.2, затвердженого зборами співвласників договору, та редакції цього пункту, викладеного у додаткових угодах, то зрозуміло що Управитель, всього лише, виключив з переліку послуги, які не входять до їх компетенції.

На даний момент виникла наступна ситуація: Співвласники багатоквартирних будинків житлового комплексу «ЧАЙКА» умовно поділилися на три категорії.

Перша, відповідальні співвласники, які розуміють обґрунтовану необхідність і підписали додаткові угоди та повернули по одному примірнику цих угод управляючим компаніям.

Друга, активні співвласники, які підготували звернення та запити щодо надання їм роз’яснень про причини внесення змін та їх необхідність, і це, в принципі, правильно, так як, якщо є питання, звичайно, потрібно знайти на них відповіді для того, щоб прийняти правильне рішення. Крім того, управляючі компанії вжили усіх можливих заходів для надання необхідної інформації та роз’яснень шляхом їх розміщення як на офіційному сайті, так і на сторінці фейсбук, також шляхом розміщення оголошень в будинках та шляхом консультування і надання усних пояснень працівниками управителя.

Третя, пасивні співвласники, які просто утримались. Це найскладніша категорія, адже в теперішній ситуації, а також беручи до уваги реалії сучасного життя, у нас більше немає можливості просто ігнорувати ситуацію. Для того, щоб отримувати безперервно житлові послуги, а також забезпечити належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб усіх мешканців, Співвласникам, все таки, необхідно прийняти правильне рішення, а не просто бездіяти.

Стосовно ствердження деяких Співвласників (на даний момент широко обговорюються) щодо бажання управляючої компанії виділити охорону в окрему структуру, повідомляємо, що послуги з охорони ніколи не надавались ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10», вони надавались ТОВ «НАО-СИСТЕМ» на підставі договорів про надання послуг по охороні об’єкта, що були укладені між останніми.

Зазначимо, що інформація про перелік послуг, а також структуру тарифу, а також порівняльна таблиця послуг з управління багатоквартирним будинком розміщені на сайті управителя за адресою: https://zaraz.kiev.ua/?id=162, та на інформаційних дошках у приміщенні управителя за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Чайки, вул. В. Лобановського, буд. № 23.

З метою забезпечення безперервності та порядку в наданні житлових послуг, а також забезпечення належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб мешканців житлового комплексу «ЧАЙКА» просимо в найкоротші терміни підписати додаткові угоди, що були надіслані споживачам поштовим зв’язком.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10