УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Основні положення взаємин співвласників багатоквартирних будинків і управителів у ЖК "Чайка"

Нарешті в Україні прийняті законодавчі акти, які унормовують взаємовідносини між управителем та споживачами житлових послуг. Робота управителя стає більш прозорою і підзвітною жителям багатоквартирних будинків. Основні положення взаємин співвласників багатоквартирних будинків та управителів у ЖК «Чайка»:

Власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками багатоквартирного будинку.

Співвласники здійснюють управління своїм багатоквартирним будинком.

Співвласники приймають рішення з усіх питань управління багатоквартирним будинком на загальних зборах.

Співвласниками багатоквартирних будинків прийнято рішення на передачу функцій з управління відповідним управителям (ТОВ «Зараз-1» –  ТОВ «Зараз-10»).

Співвласники зобов’язані забезпечувати належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку.

Договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком укладається з управителем кожним співвласником за рішенням загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку. Такий договір відповідає типовому договору, затвердженому Кабінетом Міністрів України, підписується на умовах, затверджених зборами співвласників та є обов’язковим для виконання всіма співвласниками.

Управитель надає виключно житлові послуги – послуги з управління багатоквартирним будинком:

утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема, прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем, утримання ліфтів тощо;

поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку;

купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку.  

Ціна послуги з управління визначається за домовленістю сторін  з розрахунку на один квадратний метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення.

Дана ціна включає витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку відповідно до кошторису та винагороду управителю, яка визначається за згодою сторін.

Ціна на послуги з утримання спільного майна багатоквартирного будинку розраховується індивідуально для кожного будинку з урахуванням висотності, кількості під’їздів, ліфтів, площі холів та коридорів тощо. При цьому ціна на прибирання прибудинкової території та озеленення залишається однаковою для всіх будинків житлового комплексу.

Кошторис враховує обов’язковий перелік робіт (послуг), а також періодичність виконання робіт.

Управитель може здійснювати перерозподіл фактичних витрат у структурі кошторису без зміни загального обсягу таких витрат у межах одного багатоквартирного будинку.

Управитель веде облік доходів і витрат окремо за кожним багатоквартирним будинком, що перебуває в його управлінні, та забезпечує співвласникам доступ до такої інформації у порядку, визначеному договором управління.

Управитель щороку звітує перед співвласниками про виконання кошторису витрат та погоджує з ними новий кошторис.

Управитель самостійно здійснює перерахунок вартості послуги з управління за весь період її ненадання чи надання неналежної якості.

Управитель здійснює обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води, технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання за рахунок коштів співвласників. 

Якщо витрати на проведення відповідного обсягу аварійно-відбудовних робіт передбачені кошторисом, строк їх проведення управителем не перевищуватиме семи діб.

Якщо вартість ремонту перевищує передбачений кошторисом розмір витрат, управитель повідомляє співвласникам про необхідність ремонту та вносить пропозиції щодо фінансування відповідних витрат.

Уповноважена особа співвласників бере участь в огляді технічного стану багатоквартирного будинку та його прибудинкової території.

Управитель інформує співвласників  про необхідність капітального ремонту та за їх рішенням в межах виділених ними коштів виступає замовником та організовує виконання робіт з  капітального ремонту.

Співвласники приймають рішення про накопичення коштів на реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку та включення цієї умови до договору управління.

Управитель за дорученням співвласників відкриває окремий банківський рахунок для приймання відповідних платежів. Кошти такого рахунка є власністю співвласників багатоквартирного будинку та використовуються виключно за цільовим призначенням.

Управитель забезпечує співвласникам вільний доступ до інформації про рух коштів на банківському рахунку.

Кошти, що надходять як внески на капітальний ремонт, спрямовуються на відповідні цілі.

Кошти від плати за використання спільного майна багатоквартирного будинку спрямовуються на капітальний ремонт спільного майна.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10