УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Чому не працює вентиляція?

Часто до управляючих компаній звертаються стурбовані жителі зі скаргами на погану роботу вентиляційної системи або взагалі на відсутність вентиляції у квартирі. Майстри перевіряють прохідність вентиляційних каналів і у більшості випадків не знаходять жодних порушень: ні природних, ні будівельних засмічень.  А вентиляції у квартирі як не було, так і нема.

Щоб з’ясувати причину незадовільного повітрообміну потрібно зрозуміти як влаштована вентиляційна система багатоповерхового багатоквартирного будинку. Як правило, повітрообмін в більшості багатоквартирних будинків – природний. Тобто, холодне повітря, потрапляючи до квартири, витісняє тепле, яке безперешкодно піднімається вгору по вентиляційним шахтам. Спочатку через «віддушину» відпрацьоване повітря потрапляє в канали-супутники, потім до вертикального магістрального каналу, який виводить відпрацьоване повітря в атмосферу. Циркуляція повітря в приміщенні при природному вентилюванні має відбуватися за рахунок надходження повітря через різні довільні щілини і отвори у віконній фурнітурі. Проте поява пластикових вікон ліквідувала таку можливість. А значить єдиним способом відновити природну вентиляцію залишається… періодичне провітрювання.  Зрозуміло, що в холодну пору року провітрювати потрібно дозовано, щоб не вистуджувати приміщення, або відкривати вікно у зимовому режимі (руків’я повертається на 45 градусів), але іншого способу відновити вентиляцію у квартирі не існує.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10