УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Роз’яснення про розрахунки оплати спожитої теплової енергії

Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» визначена послуга з постачання теплової енергії.

Теплову енергію для потреб жителів будинку виробляє, транспортує та постачає теплогенеруюча компанія «ТОВ «КК «ЗАРАЗ-1». При цьому зазначене підприємство постачає теплову енергію тільки до Індивідуального теплового пункту будинку (далі - ІТП), який належить співвласникам будинку.

Обсяг спожитої у будинку теплової енергії визначається за допомогою загальнобудинкового вузла комерційного обліку – лічильника теплової енергії. Зняття показників будинкового лічильника здійснюється 29-31 числа кожного місяця.

Чинний тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення 1198,62 грн./Гкал. було встановлено для населення рішенням виконавчого комітету Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 25.05.2016 року № 198.

Відповідно до рішень виконавчого комітету Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 31.08.2016 року № 325-334 ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» припинили бути виконавцями послуги з централізованого постачання та водовідведення гарячої води у будинках житлового комплексу «Чайка» у зв’язку з тим, що вони не постачають воду та теплову енергію, не мають відповідної ліцензії на останню діяльність та не можуть нести відповідальність за роботу підприємств, що регулюється положеннями закону України «Про природні монополії». Дане рішення було оприлюднено спеціальним випуском в газеті «Трибуна» від 31.08.2016 року.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 27.05.2015 року № 120, надавачем та виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в с. Чайки, Києво-Святошинського району, Київської області є ТОВ «ЖИТЛОІНДБУДСЕРВІС».

Облік обсягу спожитої води у будинку здійснює ТОВ «ЖИТЛОІНДБУДСЕРВІС» як виконавець даної послуги.

Встановлене у будинку обладнання не надає технічної можливості виокремити обсяги фактично спожитої населенням теплової енергії за потребами споживачів: опалення житлових приміщень; приготування гарячої води; забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання (рушникосушки); опалення засклених лоджій; підігрів підлог за рахунок гарячого водопостачання, що влаштований у певній кількості квартир.

Отже, ні технічно, ні юридично управляюча компанія не може бути надавачем послуг з постачання теплової енергії та води, не має можливості формувати тарифи на дані послуги, а також тариф на приготування гарячої води для споживачів, та взагалі не може нести відповідальність за послуги, які виробляються іншими підприємствами.

Для забезпечення повної компенсації вартості спожитої у будинку теплової енергії згідно з загальнобудинковим вузлом комерційного обліку вона розподіляється пропорційно між співвласниками квартир.

Управляюча компанія здійснює технічне обслуговування внутрішньобудинкових інженерних систем і на підставі договору доручення з ТОВ «КК «ЗАРАЗ-1» веде облік використаної теплової енергії та направляє споживачам платіжні рахунки, але кошти за спожиту у будинку теплову енергію у повному обсязі отримує ТОВ «КК «ЗАРАЗ-1».

Відповідно до чинного законодавства України жителі зобов’язані своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги та зобов’язані утримувати майно у належному стані.

У разі, якщо співвласниками будинку буде прийнято рішення про відключення системи підігріву холодної води в ІТП будинку, управляюча компанія готова відключити відповідний прилад підігріву води, але тоді у будинку взагалі не буде води.

Слід зауважити, що система гарячого водопостачання будинку, яка не функціонує у проектному режимі, через певний час вийде з ладу, що призведе до необхідності реконструкції системи водопостачання і потребуватиме значних коштів.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10