УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Юристи "на службі" боржників

Управителю приємно відчувати свою значимість. Ми не тільки виконуємо свої звичайні функції управляючої компанії та надаємо роботу десяткам спеціалістів, але ще й опосередковано утримуємо… юридичні фірми. Ці компанії надають послуги деяким співвласникам, що протягом тривалого часу ухиляються від сплати за фактично спожиті житлово-комунальні послуги. Адже декому з жителів здається, що дешевше сплачувати послуги юристів, ніж вчасно розрахуватися з боргами. Ха, юристи аплодують стоячи! Бо, за ваші гроші – любий каприз. Щоправда ці капризи не відміняють боргів як таких. Юридична казуїстика може і справді іноді відстрочити сплату, уникнути на деякий час штрафних санкцій, але не може відмінити борг і платити все одно доведеться. Спочатку – юристу, потім – правозахиснику, лише за тим – правнику і врешті-решт прийдеться сплатити борг за фактично спожиті житлово-комунальні послуги разом з пенею та судовим збором))). Потім можна піти по новому колу, якщо з першого разу не отримаєте задоволення. Ось така своєрідна реструктуризація – не заощадили, зате себе потішили, і юристів фінансово підтримали. Всі вболівають за фінансове благополуччя свої родини, просто кожен по своєму і за чийсь кошт.

 

 

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10