УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Юристи "на службі" боржників

Управителю приємно відчувати свою значимість. Ми не тільки виконуємо свої звичайні функції управляючої компанії та надаємо роботу десяткам спеціалістів, але ще й опосередковано утримуємо… юридичні фірми. Ці компанії надають послуги деяким співвласникам, що протягом тривалого часу ухиляються від сплати за фактично спожиті житлово-комунальні послуги. Адже декому з жителів здається, що дешевше сплачувати послуги юристів, ніж вчасно розрахуватися з боргами. Ха, юристи аплодують стоячи! Бо, за ваші гроші – любий каприз. Щоправда ці капризи не відміняють боргів як таких. Юридична казуїстика може і справді іноді відстрочити сплату, уникнути на деякий час штрафних санкцій, але не може відмінити борг і платити все одно доведеться. Спочатку – юристу, потім – правозахиснику, лише за тим – правнику і врешті-решт прийдеться сплатити борг за фактично спожиті житлово-комунальні послуги разом з пенею та судовим збором))). Потім можна піти по новому колу, якщо з першого разу не отримаєте задоволення. Ось така своєрідна реструктуризація – не заощадили, зате себе потішили, і юристів фінансово підтримали. Всі вболівають за фінансове благополуччя свої родини, просто кожен по своєму і за чийсь кошт.

 

 

ІНШІ СТАТТІ

 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10