УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Як підрахувати спожиту електроенергію в електролічильнику Меркурій 206 PLNO

На відміну від старих індукційних електролічильників, сучасні електронні прилади дуже компактні і багатофункціональні. Вони видають цілий комплекс параметрів для точного обліку спожитої електроенергії. Проте для багатьох споживачів такої інформації виявилося забагато: вони плутаються в показниках, не розуміють, що треба враховувати, а що не треба. У підсумку обурюються незрозумілими для них нарахуваннями, адже звикли до того, що електролічильник показує лише одну цифру – скільки «нагоріло». Заради справедливості зазначимо, що інструкції до електролічильників написані малозрозумілою для неспеціаліста мовою.

Найбільше питань виникає у жителів ЖК «Чайка», чиї квартири обладнані однофазними багатотарифними електролічильниками Меркурій 206 PLNO. Лічильник оснащений електронним екраном, на який виводяться показники витрат електроенергії. Він має два види відтворення даних: автоматичне і ручне.


Для зняття показань з лічильника потрібно переписати значення витрати електроенергії за двома тарифами в денний і в нічний час.

Витрата електроенергії в денний час позначається на дисплеї - Тариф 1, а витрата вночі - Тариф 2.

Щоб дізнатися про витрати електроенергії вдень і вночі потрібно подивитися на інформаційне електронне табло лічильника. На ньому з періодичністю 5-10 секунд виводиться інформація про дату, час, напругу, потужність, Тариф 1, Тариф 2, сумарну цифру спожитої електроенергії у денний і нічний час і т.д.

Числа слід записувати до знаку коми.

Щоб визначити загальну суму до оплати за електроенергію, зняті показники необхідно перемножити на відповідні ставки за денним і нічним тарифами. Тобто, число Тариф1 треба помножити на ставку за денним тарифом, а число Тариф2 помножити на ставку за нічним тарифом. Отримані дані додаємо – таким чином отримуємо загальну суму оплати.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10