УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Як підрахувати спожиту електроенергію в електролічильнику Меркурій 206 PLNO

На відміну від старих індукційних електролічильників, сучасні електронні прилади дуже компактні і багатофункціональні. Вони видають цілий комплекс параметрів для точного обліку спожитої електроенергії. Проте для багатьох споживачів такої інформації виявилося забагато: вони плутаються в показниках, не розуміють, що треба враховувати, а що не треба. У підсумку обурюються незрозумілими для них нарахуваннями, адже звикли до того, що електролічильник показує лише одну цифру – скільки «нагоріло». Заради справедливості зазначимо, що інструкції до електролічильників написані малозрозумілою для неспеціаліста мовою.

Найбільше питань виникає у жителів ЖК «Чайка», чиї квартири обладнані однофазними багатотарифними електролічильниками Меркурій 206 PLNO. Лічильник оснащений електронним екраном, на який виводяться показники витрат електроенергії. Він має два види відтворення даних: автоматичне і ручне.


Для зняття показань з лічильника потрібно переписати значення витрати електроенергії за двома тарифами в денний і в нічний час.

Витрата електроенергії в денний час позначається на дисплеї - Тариф 1, а витрата вночі - Тариф 2.

Щоб дізнатися про витрати електроенергії вдень і вночі потрібно подивитися на інформаційне електронне табло лічильника. На ньому з періодичністю 5-10 секунд виводиться інформація про дату, час, напругу, потужність, Тариф 1, Тариф 2, сумарну цифру спожитої електроенергії у денний і нічний час і т.д.

Числа слід записувати до знаку коми.

Щоб визначити загальну суму до оплати за електроенергію, зняті показники необхідно перемножити на відповідні ставки за денним і нічним тарифами. Тобто, число Тариф1 треба помножити на ставку за денним тарифом, а число Тариф2 помножити на ставку за нічним тарифом. Отримані дані додаємо – таким чином отримуємо загальну суму оплати.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10