УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Чому важливо своєчасно укладати договір з управляючою компанією?

Кожний, в кого немає автомобіля, мріє його купити, і кожний, в кого є автомобіль, мріє його продати (с). Десь приблизно так можна описати і куплю-продаж нерухомості. Адже завжди є щасливий новий власник і не менш задоволений колишній власник квартири.

Проте у радісній метушні новий власник іноді просто забуває або не вважає за потрібне переоформлювати на себе рахунки за комунальні послуги. Мовляв, угода купівлі-продажу квартири у нотаріуса оформлена – що ще треба? А треба одне – переоформити Договір про надання послуг, адже саме так Управитель дізнається про зміну власності на квартиру. Тільки після укладання договору зміняться особові рахунки і інформація про абонента в базі даних Управителя.

Все це потрібно робити, але наше ліберальне законодавство на цьому не наполягає. Реєстрація – на власний розсуд, сповіщення Управителя про зміну власника – за бажанням. Ніякого примусу! А тому можемо спостерігати доволі розповсюджену картину, коли новий власник роками продовжує сплачувати рахунки, які виставляються колишньому власникові. 

Спитаєте, яка різниця? Різниця і справді  лише формальна, але рівно до тих пір, поки не виникають якісь непорозуміння. Скажімо, новий власник чомусь не сплачує за житлово-комунальні послуги: «забуває»  чи не вважає за потрібне, бо не проживає квартирі. В цій ситуації Управитель рано чи пізно звертається до суду, який очікувано видає Судовий наказ про примусове стягнення заборгованості. Потім на майно боржника судовим виконавцем накладається арешт і… І ось тут починається найцікавіше. Царь, то не настоящий! Адже боржником визнається колишній власник квартири! З ким укладений Договір – той і визнається боржником. Тепер, щоб довести, що він не верблюд скасувати судовий наказ, колишньому власникові потрібно сплатити судовий збір, найняти і оплатити послуги юриста та витратити на все це купу нервів і часу. 

Саме така ситуація склалася з колишнім власником житла у ЖК «Чайка», коли через рік після продажу квартири він вирішив продати свій автомобіль, і раптом з’ясував, що на його майно накладений арешт за борги.  Звісно він змушений був звертатися до суду із заявою про скасування судового наказу і зняття арешту з майна. Згаяний час, втрачені гроші, розхитані нерви. І все це замість своєчасного хвилинного візиту до Управителя з повідомленням про зміну власника житла!

htpp://reyestr.court.gov.ua/Review/69214902

Щоб уникнути таких безглуздих ситуацій, запам’ятайте простий алгоритм:

-  купили квартиру – отримали свідоцтво;

-  отримали свідоцтво - уклали договір з Управителем;

- продали квартиру – повідомили Управителя про зміну власника житла.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10