УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Що можна викидати в сміттєві контейнери?

Існує думка, що в стандартні сміттєві контейнери можна викидати будь-яке сміття, аби воно було невеликих розмірів. Це помилкове твердження. Стандартні сміттєві контейнери призначаються виключно для дрібних побутових відходів які виникають в процесі життєдіяльності людини: харчові відходи, предмети домашнього вжитку, опале листя, відходи від прибирання і поточного ремонту квартири, макулатуру, скло, метал, полімерні матеріали. Всі інші відходи відносяться до інших категорій і повинні складуватися в спеціально призначені контейнери, щоб утилізуватися окремо від побутових відходів.

Відходи виробництва або будівельні в категорію побутових не входять. Тому спроба завантажити контейнер автомобільними шинами, віконними рамами, уламками цегли або черепиці неодмінно призведе до конфлікту з обслуговуючою організацією, яка може просто відмовитися вивозити таке сміття. Крім того, в контейнер не можна викидати відходи, які є відповідно до законодавства небезпечними речовинами (Жовтий перелік відходів, Постанова КМУ №1120 від 13.07.2000 р).

Крім того, окремого збору та вивозу потребує великогабаритне сміття, яке є другим за поширеністю після побутових відходів. До поняття великогабаритного сміття відносять не тільки будівельні відходи, але й меблі, більшу частину побутової техніки тощо. Наприклад, звичайний дерев'яний стілець або телевізор відносяться вже до категорії великогабаритного сміття і не повинні викидатися в стандартний контейнер.

Великогабаритне сміття це:

Будівельні відходи. Залишки бетонних перекриттів, стінові блоки, балки, залишки фундаменту, застиглий розчин, бій цегли та оздоблювальних матеріалів.
Пиломатеріали. Дошки і шматки фанери, стельові перекриття, обрізки деревини, гілки дерев та обрізи стовбурів.
Пластик. Незважаючи на те що пластик не має великої маси і цілком по своїх габаритах підходить до стандартного контейнеру, він повинен бути утилізований окремо, адже має дуже великий час природного розкладання. Тому всі пластикові речі, особливо пляшки, іграшки і тому подібні предмети, повинні бути складовані в окремий контейнер.
Меблі. Старі дивани, крісла, стільці, шафи - все ці великогабаритні предмети повинні перебувати окремо від побутового сміття.
Побутова техніка. Холодильники, телевізори, пральні машинки, старі котли - в цих предметах багато не тільки чорного і кольорового металу, а й хімічних речовин: фреону, хладогену, інертних газів.
Сантехніка. Старі унітази, раковини і ванни, будь-які вироби з санфаянса і кераміки, труби (як звичайні, так і металопластикові), змішувачі та інше.

  

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10