УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Як переукласти договір з Київенерго без виснажливих черг

Переукладання договорів з Київенерго про постачання електроенергії зіштовхується з однією проблемою. Черги. Великі черги. Жителі ЖК «Чайка» скаржаться, що не можуть проводити весь день в центрах обслуговування клієнтів Київенерго. І це можна зрозуміти: робота, справи, діти…

Однак мало хто знає, що не обов’язково витрачати весь вільний час в чергах, адже за допомогою попередньої реєстрації можна записатися на відвідування фахівця центру обслуговування клієнтів Київенерго у зручний для Вас час. Для цього потрібно обрати час і день та зазначити тему свого візиту за допомогою спеціальної форми на сайті Київенерго: https://kyivenergo.ua/poperednya_reestratsiya

 

Скористатись електронним сервісом можна у центрах обслуговування за адресами: вул. Волоська, 42,вул. М. Тимошенка, 18, вул. Жилянська 83/53, вул. Мельникова, 31, пр-т Повітрофлотський, 58, вул. Бориспільська, 6А, вул. М.Закревського, 14, вул. Драгоманова, 40-з.

Нагадуємо, що з 1 березня послуги з постачання та розподілу електроенергії в Києві в якості правонаступника «Київенерго» надає ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». Зміна постачальника не вплине на порядок та вартість надання послуг клієнтам ПАТ «Київенерго». Послуги будуть надаватися за раніше укладеними договорами з ПАТ «Київенерго», тому нові договори на електропостачання укладати не потрібно.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10