УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Як переукласти договір з Київенерго без виснажливих черг

Переукладання договорів з Київенерго про постачання електроенергії зіштовхується з однією проблемою. Черги. Великі черги. Жителі ЖК «Чайка» скаржаться, що не можуть проводити весь день в центрах обслуговування клієнтів Київенерго. І це можна зрозуміти: робота, справи, діти…

Однак мало хто знає, що не обов’язково витрачати весь вільний час в чергах, адже за допомогою попередньої реєстрації можна записатися на відвідування фахівця центру обслуговування клієнтів Київенерго у зручний для Вас час. Для цього потрібно обрати час і день та зазначити тему свого візиту за допомогою спеціальної форми на сайті Київенерго: https://kyivenergo.ua/poperednya_reestratsiya

 

Скористатись електронним сервісом можна у центрах обслуговування за адресами: вул. Волоська, 42,вул. М. Тимошенка, 18, вул. Жилянська 83/53, вул. Мельникова, 31, пр-т Повітрофлотський, 58, вул. Бориспільська, 6А, вул. М.Закревського, 14, вул. Драгоманова, 40-з.

Нагадуємо, що з 1 березня послуги з постачання та розподілу електроенергії в Києві в якості правонаступника «Київенерго» надає ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». Зміна постачальника не вплине на порядок та вартість надання послуг клієнтам ПАТ «Київенерго». Послуги будуть надаватися за раніше укладеними договорами з ПАТ «Київенерго», тому нові договори на електропостачання укладати не потрібно.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10