УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Шість непереконливих відмовок «чому я не зміг своєчасно сплатити за житлово-комунальні послуги»

Відповідно до Договору з управителем, сплачувати за житлово-комунальні послуги потрібно до 20 числа кожного місяця. Проте частина жителів ЖК «Чайка» не сплачує вчасно за ЖКП, надаючи, м’яко кажучи, непереконливі пояснення. Ось топ-6 відмовок недбалих боржників і аргументи, які розбивають ці пояснення:

1. Я забув… Сучасні гаджети є у всіх. Встановити програму, яка б нагадувала про необхідність сплати ЖКП, справа кількох хвилин. Адже так роблять всі, щоб не забути про щось важливе: зустріч, подію, день народження рідних і друзів? Чим сплата за житлово-комунальні послуги не важлива подія?

2. Був у відряджені, за кордоном, у творчому пошуку. Повернувся, а тут борг. Для поціновувачів подорожів, відряджень, дачного відпочинку передбачений авансовий платіж. Для цього потрібно завітати до бухгалтерії управляючої компанії і попросити сформувати авансовий платіж, сплатити його і відправлятися хоч на Балі, хоч на полуницю в Польщу. В неплатники ви не потрапите.

3. А я плачу раз в кілька місяців. Трошки наперед – трошки назад. Бажання зекономити на банківській комісії, сплачуючи за житлово-комунальні послуги раз на три місяці, можна було б зрозуміти, якби так само поблажливо люди ставилися до затримки виплати заробітної плати. Адже електроенергія (за освітлення місць загального користування), вивіз сміття, робота ліфтів, прибирання під’їздів і прибудинкової території, охорона майна загального користування тощо має оплачуватися щомісяця.

4. Не встиг сплатити рахунок. Сплатити рахунки можна у відділеннях банків «Глобус» та «3/4», які розташовані безпосередньо на території ЖК «Чайка» або у відділеннях будь-яких інших банків за межами житлового комплексу, а також за допомогою інтернет-сервісу ipay.ua

5. Зрідка буваю вдома/живу в іншому місці/не заглядаю в поштову скриньку/ не отримав квитанцію. За допомогою сервісу ipay.ua можна бути завжди в курсі своїх розрахунків, боргів і переплат. На крайній випадок на застарілій квитанції можна знайти телефони і електронну адресу бухгалтера управляючої компанії, щоб з’ясувати всі питання по оплаті житлово-комунальних послуг.

6. Нема грошей. У житті може трапитися всяке. Якщо потрапили в складну економічну ситуацію, не ігноруйте рахунки за ЖКП і не накопичуйте борг, а укладіть договір про реструктуризацію. Борг розіб'ють на частини, які ви будете в змозі оплатити разом з поточними рахунками за житлово-комунальні послуги.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10