УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Що потрібно зробити при залитті квартири?

Прорив систем гарячого і холодного водопостачання, опалення, каналізаційних магістралей, залив помешкання з квартири поверхом вище або з даху – типова ситуація для жителів багатоповерхових багатоквартирних будинків. 

Що ж необхідно зробити, якщо у вашій квартирі сталася аварія і ви затоплюєте сусідів?

1. Негайно зателефонувати до диспетчерської служби управляючої компанії «Зараз» (044 593-40-62), повідомити свою адресу і описати проблему. До вашої квартири буде направлений черговий сантехнік, який має перекрити надходження води у квартиру і з’ясувати причини аварії.

2. До приходу сантехніка забезпечити доступ до мережі, арматури, засобів обліку, розподільчих систем, а також, по можливості, мінімізувати заподіяну шкоду. У випадку, коли зірвало кран або стався прорив труби у вашій квартирі, спробуйте перекрити воду самостійно, акуратно закручуючи всі можливі вентилі. Або спробуйте обмотати чи накинути на місце прориву ганчірку чи полотенце – це зменшить струмінь води з пошкодженої труби, крану чи радіатора. Будьте обережними, переконайтеся, що ваші дії не зашкодять вашому здоров'ю.

Якщо аварія системи гарячого/холодного водопостачання або опалення в вашій квартирі призвела до залиття сусідів або місць загального користування, будьте готові відшкодувати витрати на проведення відповідного ремонту.

У випадку, коли заливають (затоплюють) вашу квартиру:

1. Зателефонуйте до диспетчера (044 593-40-62), заявіть про факт залиття, чітко зазначте адресу, поверх та іншу інформацію на вимогу диспетчера.

2. Зверніться до сусіда, щоб дізнатись про причину залиття – виникло воно з вини сусіда чи через протікання труб поза межами квартир (стоякових труб та ін.).

3. Подайте письмову заяву до Управителя про складання Акту обстеження із зазначенням причин залиття.

Обстеження квартири має бути проведено комісією Управителя у складі: головного інженера, начальника ремонтної групи, майстра дільниці, слюсаря-сантехніка.

В Акті залиття повинні бути вказані причини залиття, візуальні наслідки залиття тощо.

Акт обов'язково повинен бути підписаний усіма членами комісії, представниками потерпілої та винної сторін.

Відмова від підпису складеного акту присутніми особами від потерпілої сторони та з боку винної не впливає на його чинність. У такому випадку в акті зазначається, що згадані особи підписувати складений акт відмовилися з вказаних причин.

Після складання акту винуватцю залиття вручається припис про усунення наслідків залиття і складається кошторис ремонту. Для визначення кошторису потрібна будівельно-технічна експертиза, яка може здійснюватися відповідними організаціями. Також визначити кошторис може експерт, який має відповідне Свідоцтво судового експерта Міністерства Юстиції України на здійснення даної експертизи.

У разі відмови мешканця (винуватця залиття) покривати витрати на проведення ремонту – питання відшкодування витрат вирішуються в судовому порядку.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про використання реле контролю напруги в квартирній електромережі

  Реле контроля напруги – це пристрій, який в автоматичному режимі захищає електричну побутову техніку від можливих коливань напруги вище або нижче номінального значення у 220 В у однофазних мережах.
 • Управитель розкриває цілі зборів співвласників

  Навіщо ТОВ «ЗАРАЗ-1» - ТОВ «ЗАРАЗ-10» (далі – Управителі) ініціювали та організували проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків у ЖК “Чайка” у травні 2019 року.
 • Проект кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території будинку № 13 на 2019-2020 роки

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10