УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10 Диспечер 044 593 40 62, 067 402 3904
ПРО НАС ЗАКОНОДАВСТВО НОВИНИ ДОВІДНИК
ПОСЛУГИ ГРАФІК ПРИЙОМУ СТАТТІ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Територія площею 39 га
223 000 кв.м житлової та нежитлової площі

Управляючі компанії ТОВ "ЗАРАЗ-1 - ЗАРАЗ-10" - сучасний принцип
якісного обслуговування будинків і прибудинкової території
у комфортному заміському житті!

СТАТТІ


Інструкція по експлуатації
багатоповерхових багатоквартирних будинків
Порядок і правила проведення ремонту квартир в ЖК "Чайка"

Порядок проведення ремонту квартир у ЖК «Чайка»

1. Власник квартири подає належну заяву у ТОВ «Зараз-2-10» з перерахуванням робіт, які будуть виконуватися.

2. Ремонтна бригада проходить інструктаж у ТОВ «Зараз-2-10» під розпис у спеціальному журналі при обов’язковій наявності паспортів у всіх спеціалістів, які будуть проводити ремонт.

3. Копії документів передаються до Служби охорони для отримання перепусток на територію ЖК «Чайка».

4. У випадку недотримання будівельниками правил проведення ремонту, перепустки будуть відбиратися і вхід на територію ЖК «Чайка» цим особам буде заборонений.

 

Правила проведення ремонту на території ЖК «Чайка»

1. Роботи проводяться у будні дні з 9-00 до 19-00.

2. «Гучні» роботи з перфораторами та «болгарками» проводяться тільки у будні дні та забороняються з 13-00 до 15-00 – у час, коли сплять діти.

3. У суботу ремонтні роботи дозволяється проводити тільки з дозволу сусідів і лише ті, рівень шуму яких не перевищує санітарні норми (до 55 дБ). Якщо надійшла скарга на виконавців ремонтних робіт, у суботу, роботи слід припинити.

4. У неділю всі ремонтні роботи заборонені.

5. До початку ремонту, в квартирі де буде проводиться ремонт, обов’язково монтується тимчасовий унітаз для потреб ремонтної бригади. Без цього будь-які роботи заборонені.

6. Перед дверима у квартиру, де проводиться ремонт, обов’язково укладається мокра ганчірка, у якій підтримується вологість протягом всього дня. У кінці робочого дня ремонтники повинні прибрати сміття у місцях загального користування біля своєї квартири.

7. Будівельне сміття слід збирати у мішки, накопичувати у квартирі та вивозити автотранспортом. Забороняється залишати мішки зі сміттям біля парадного протягом більше одного дня. Забороняється виносити мішки зі сміттям на балкони та захаращувати балкони різним непотребом.

8. Забороняється перевантажувати ліфт. Після підйому або спуску будівельних матеріалів необхідно залишати ліфт чистим та прибраним. Не дряпати стіни, обережно поводитися під час завантаження ліфта габаритними матеріалами. Якщо ці вимоги не будуть виконуватися, ліфт буде відключено.

9. Забороняється виливати у каналізацію залишки розчину, шпаклівки, штукатурки, клею тощо. Рідкі залишки слід збирати у квартирі у будь-яку тару та вивози ти разом зі сміттям.

10. Забороняється кидати недопалки з балкону. Палити дозволяється лише у спеціально відведених місцях.

11. Усяке перепланування міжкімнатних стін проводиться тільки з дозволу ТОВ «Зараз-2-10». Забороняється вибивати перемички, міняти призначення кімнат (санвузли та кухні), збивати стяжку та робити отвори в несучих стінах, переробляти системи опалення, вентиляції.

12. При завезенні будівельних сумішей у мішках не складувати їх в одному місці, а розподіляти рівномірно по квартирі, щоб не перевантажити плиту перекриття.

ІНШІ СТАТТІ

 • Про необхідність укладання додаткової угоди

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII управителем ініційовано внесення змін до існуючого договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
 • Про хід укладання додаткових угод

  Відповідно до рішення Зборів співвласників багатоквартирних будинків Житлового комплексу «ЧАЙКА» ТОВ «ЗАРАЗ-1» – ТОВ «ЗАРАЗ-10» було обрано управителями багатоквартирних будинків. Також на Зборах були затверджені умови договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками (далі – «Договорів»), а також вирішено, що кожен зі співвласників зобов’язаний укласти індивідуальний договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком з управителями на умовах затверджених Зборами.
 • Про укладання додаткових угод

  Кому «нарешті», а кому «на жаль» держава таки «скинула» сферу житлово-комунальних послуг на плечі громад. Тепер громади, вони ж жителі, вони ж співвласники багатоквартирних будинків, вони ж споживачі, повинні думати та організовувати отримання своєчасних та якісних житлово-комунальних послуг. Добре, що ця сфера не є новою і в ній працюють професіонали з надання саме таких послуг, це – управителі багатоквартирних будинків та виконавці комунальних послуг.

 • НОВИНИ

  ТЕЛЕФОНИ СЛУЖБ

  СТАТТІ

  ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

  СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

        © 2017 УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЗАРАЗ 1 - ЗАРАЗ 10